سرو اینورتر سری i950 - Tekin Control

سرو اینورتر سری i950

منعطف و سریع، محصولی برای آینده!

توضیحات دستگاه :

اینورتر i950، اساسا یک سرودرایو جمع و جور است که به آسانی با پلتفرم اتوماسیون یکپارچه سازی می شود.
همان ساختار، همان مهندسی و استفاده از همان نرم افزارهای کاربردی، مرزهای میان اتوماسیون بر پایه درایو و اتوماسیون بر مبنای کنترلر را از میان بر می دارد؛ مجموعه نرم افزار FAST کمپانی لنزه آلمان برای تمامی کاربردها قابل استفاده خواهد بود. از طریق FAST ما می توانیم بسیاری از امور را برای مشتریان ساده سازی کنیم چرا که اپلیکیشن های FAST در سرواینورتر i950 می توانند به سرعت مورد استفاده قرار بگیرند و با وظایف ماشین مربوطه تنها از طریق پارامترها تطبیق یابند. در صورت نیاز، البته می توان آن ها را منطبق بر نیازهای دقیق کارفرما تغییر داد و تنظیم نمود.

توضیحات :

علاوه بر این ها، در محدوده توانی 22 تا 110 کیلووات، سرواینورتر i950 عملکرد سری سرواینورتر i700 را در سیستم های مبتنی بر کنترلر ارتقا می دهد.
مزایا:

* یک پلتفرم با انطباق پذیری بالا: سرواینورتر i950 قطعه تکمیل کننده پازل پلتفرم اتوماسیون یکپارچه لنزه برای راهکارهای ماشین های مدولار است، که برای ساده ترین کاربردهای تک محوره تا پیچیده ترین سیستم های چندمحوره قابل به کار گیری است.

* اپلیکیشن های FAST، با قابلیت به کارگیری سریع: سرواینورتر i950 به همراه فناوری FAST به صورت داخلی ارائه می شود که می تواند از طریق سیستم راه اندازی EASY به آسانی انتخاب و استفاده شود.

* آماده برای Industry 4.0 و آینده: مطابق استانداردهای بین المللی نظیر IEC61131-3 ،PLCopen و CIA402، امروزه و در آینده ما این امکان را برای ماشین سازان فراهم می سازیم که مکررا از کار مهندسی که برای یک پروژه انجام داده اند در پروژه های دیگر نیز استفاده کنند.

* طراحی جمع و جور: تمامی مدل های سرواینورتر i950 تا توان 15 کیلووات از طراحی بسیار جمع و جوری برخوردارند که می توانند در تابلوهایی با عمق فقط 250 میلیمتر به کار گرفته شوند.

کاتالوگ :

****

تمایل دارید بیشتر درباره ما بدانید؟

مشاوره جهت خرید 8114 219 912 98+

شبکه های اجتماعی: