Lenze - Tekin Control

معرفی کمپانی

کمپانی لنزه در سال 1947 توسط Hans Lenze در شهر هاملن آلمان تأسیس گردید. در حال حاضر این شرکت با قدمت و سابقه ای 70 ساله، یکی از پیشتازان در سیستم های انتقال قدرت، کنترل و اتوماسیون صنعتی در جهان و به ویژه اروپا به شمار می آید. لنزه شرکتی با مسئولیت محدود می باشد اما فرهنگ همکاری در آن همانند یک تجارت خانوادگی است.

زمینه فعالیت

کمپانی لنزه مجموعه ای متشکل از 52 شرکت در زمینه ­های توزیع، پایگاه های توسعه و تولید و مراکز لاجیستیک در اروپا، آسیا و ایالات متحده است. حدود 3300 نفر در سراسر دنیا در این کمپانی مشغول به کار هستند که از این تعداد حدود 300 نفر آن ها در زمینه تحقیق و توسعه در 8 مکان فعالیت می کنند. محصولات این کمپانی شامل درایو، سیستم اتوماسیون، اینورتر های فرکانسی، سیستم های سرو(Servo)، رایانه های صنعتی، PLC ها، نمایشگر ها، گیربکس و موتورگیربکس، الکتروموتور، تجهیزات، سیستم های کنترلی و نرم افزار های مرتبط هستند

این کمپانی در 60 کشور دنیا از جمله جمهوری اسلامی ایران نماینده مستقیم دارد که در میهن عزیزمان، شرکت توان رسان توانسته است از ابتدای فعالیت خود این نمایندگی را احراز کند.
در سال مالی 2017/2018 کمپانی لنزه توانسته است با افزایش 68 میلیون یورویی، به میزان فروشی معادل 741 میلیون یورویی دست یابد.

کنترل و به حرکت در آوردن سیستم ها و ماشین آلات صنعتی کاربردهایی هستند که محدوده وسیعی از محصولات Lenze بر اساس آن تولید می شوند. تخصص لنزه ارایه راه حل های جدید از تلفیق سیستم های محرکه مکانیکی، الکترونیکی و فرایند اتوماسیون می باشد.

خلاصه محصولات

* انواع سیستم های کنترل دور (اینورتر) الکتروموتور های AC

* انواع سرو کنترلر (سرودرایو)

* انواع سرو موتور

* الکتروموتور های AC

* انواع گیربکس و موتورگیربکس به صورت مستقیم، موازی و 90 درجه

* گیربکس های با لقی صفر یا بسیار پایین جهت سروموتور ها و کاربرد های دقیق

* موتورگیربکس های دورمتغیر دیسکی

* موتورگیربکس های دورمتغیر تسمه ای

* انواع پولی های دورمتغیر

* انواع PLC و سیستم های Motion Control

* انواع سیستم هایI/O

* نواع کامپیوتر های صنعتی (IPC)

* انواعHMI

* و ...

برای مشاهده محصولات Lenze اینجا کلیک کنید.

inverter-lenz-small

اینورترها

25lenze

گیربکس ها

تمایل دارید بیشتر درباره ما بدانید؟

مشاوره جهت خرید 8114 219 912 98+

شبکه های اجتماعی: