تایمر - Tekin Control

تایمر

Time Relays

تایمر2

توضیحات دستگاه

در طول سالهای متمادی، تایمرهای صنعتی ABB در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته‌اند و کیفیت عملکرد خود را حتی در سخت‌ترین شرایط به اثبات رسانده‌اند. این تایمرها در سه مدل ارائه می‌شوند.

CT-D


تایمرهای صنعتی CT-D با طراحی MDRC و با عرض تنها ۱۷/۵ میلیمتر به راحتی بر روی ریل نصب شده و جهت نصب در داخل تابلوهای بزرگ و کوچک بسیار مناسب است.


CT-E


این تایمرها در زمینه نسبت قیمت به عملکرد بسیار عالی هستند و راه حلی ایده‌آل برای کاربردهای سریال محسوب می‌شوند.

CT-S


تایمرهای صنعتی CT-S پیچیده‌ترین تایمرهای ساخت ABB بوده و دارای دو نوع مختلف ترمینال جهت اتصال است. این تایمر برای کاربردهای مختلف مناسب است.

ترمینال با محفظه دوتایی (Double-Chamber)


این نوع ترمینال برای سیم تا ۲/۵ میلیمتر مربع از نوع افشان یا مفتولی است که می‌تواند با یا بدون بست اضافی باشد.

فناوری اتصال آسان


در این روش اتصال به روش Push-in انجام شده و نیاز به هیچ نوع ابزاری نمی‌باشد. اتصال ضد گاز (Gas-Proof) بوده و جهت اتصالات مشابه محفظه دوتایی است.

امکانات


امکانات اضافه‌ای که در سری CT-S بصورت سفارشی وجود دارد. از جمله پتانسیومتر از راه دور که امکان تغییر زمان را بدون باز کردن تابلو می‌دهد و همچنین یک کاور شفاف که جهت جلوگیری از دسترسی غیر مجاز بر روی دستگاه قرار می‌گیرد.
برای اطلاعات بیشتر و یافتن کد درایو مورد نیاز می‌توانید صفحه تایمرهای صنعتی در سایت ABB را ببینید. پس از باز شدن صفحه می‌توانید کد دستگاه را بسته به نوع درخواست در قسمت Data بیابید. همچنین می‌توانید Certificate مربوط به این دستگاهها را در سایت شرکت ABB مشاهده فرمایید. توضیح ضروری اینکه فایلها به صورت نمونه بوده و فاقد کیفیت مناسب برای پرینت می‌باشد. کلیه دستگاه‌هایی که از سوی شرکت شایا انرژی البرز در اختیار شما قرار می‌گیرد، بنا به درخواست شما با Certificate مربوط به همان دستگاه همراه خواهد بود.


تمایل دارید بیشتر درباره ما بدانید؟

مشاوره جهت خرید 8114 219 912 98+

شبکه های اجتماعی: